فروشگاه لوازم خانگی

بهترین «ترکیب رنگ» آشپزخانه کدام است ؟

ترکیب رنگی : سفید + آبی روشن + آبی لاجوردی

نت شهر: در آشپزخانه می‌توان ازوسایلی با درجه‌های مختلفی از رنگ آبی استفاده کرد، استفاده از این رنگ الهام بخش «آب» است و مطمئن باشید که این رنگ به انسان آرامش می‌دهد.


sefid.abi

 

ترکیب رنگی : زرد کره ای + سبز لیمویی + سیاه

زرد و سبز در کنار یکدیگر زیبا می‌شوند ولی شاید کمی بی‌روح دیده شوند، استفاده از رنگ سیاه در کنار این دو رنگ محیط را زیباتر می‌کند. حالا سوالی پیش می‌آید و آن هم این است که خب این رنگ سیاه را کجاها به کار ببریم که هم دیده شود و جلوه‌ی زیبای دو رنگ دیگر(زرد و سبز) را نگیرد!؟ می‌توانید کاشی‌های آشپزخانه را سفید و سیاه در نظر بگیرید، حالت سایه روشن! طوری که رنگ سیاه نتواند به راحتی جلوه‌گری کند. برای جزیره‌ی وسط آشپزخانه هم استفاده از رنگ سیاه پیشنهاد خوبیست، برای سنگ روی کابینت هم از یک سنگ گرانیت بسیار شیک با رنگ سیاه استفاده کنید. این ترکیب رنگ آشپزخانه‌تان را جالب و دلنشین خواهد کرد.

zard.sabz

 

ترکیب رنگی : قرمز + سیاه + خاکستری

با دقت به همه جزئیات این عکس نگاه کنید... این آشپزخانه‌ی زیبا و خیره کننده، جذابیتش را مدیون کابینت‌هایی با رنگ نارنجی براق (به گمانم های‌گلاسند!) و همچنین صفحه‌های روی کابیت (countertop) با رنگ‌های سیاه و خاکستری است. قاب پنجره را سیاه در نظر گرفته‌اند، همین کار صحنه‌ای که در نظر اول به چشم می‌آید را زیباتر می‌کند. حالا نوبت سقف است، لوسترهایی که از سقف آویزان شده‌اند را نگاه کنید... رنگ خاکستری دارند و در آخر ستون آشپزخانه را می‌بینیم که با استیل پوشانده شده است و آشپزخانه را درخشان‌تر از قبل نشان می‌دهد.

ghermez.siah

 

ترکیب رنگی : آبی خاکستری + شکلاتی + سیاه

متوجه هستید که این آشپزخانه تا چه حد آرامش بخش است؟ ترکیب سه رنگ آبی خاکستری، خاکستری و سیاه باعث شده تا این آشپزخانه ساده حالتی رویایی به خود بگیرد، ضمن اینکه چوب‌های کف آشپزخانه را هم عسلی انتخاب کرده‌اند که رنگی زیباست...

در این آشپزخانه از رنگ‌های تند و تیز استفاده نشده و تقریبا تمامی رنگ‌ها جزء رنگ‌های خنثی هستند. سنگ یا چوبی که روی کابینت‌ها قرار گرفته‌اند را سیاه در نظر گرفته‌اند.

abi.shokolati

 

ترکیب رنگی : نارنجی (رنگ سال 2012) + سفید

پس زمینه نارنجی حال و هوای این آشپزخانه را به کلی تغییر داده است، کابینت‌ها سفید رنگ هستند با دستگیره‌های مشکی. کاشی‌هایی که روی دیوار، پشت گاز، کار شده‌اند و همچنین سنگ روی کابینت کرم‌رنگ هستند و همین باعث می‌شود که دو کار مختلف انجام دهند. افراد مختلف وقتی وارد اتاق یا خانه‌ای می‌شوند، مکان‌های متفاوتی به چشمشان می‌آید یکی سقف را نگاه می‌کند و دیگری از کف اتاق شروع به وارسی منزل می‌کند(وارسی کردن خانه مردم کار خوبی نیست!) حالا با توجه به این نکته کارهایی که این پس‌زمینه کرم رنگ انجام می‌دهد را عنوان می‌کنم، اولی (برای افرادی که توجه به سقف دارند) اینکه چون رنگ کرم رنگی خنثی است توجه بیننده را به خود جلب نمی‌کند و اجازه می‌دهد که بیننده همچنان به رنگ نارنجی توجه کند، دوم اینکه (برای آنهایی که سطوح پایین‌تر اتاق را می‌بینند) رنگ کرم با رنگ چوب که در کف آشپزخانه استفاده شده هماهنگ است و این هم زیبایی خاص خودش را دارد.

narenji.sefid
 

ترکیب رنگی : زرد + سفید

کابینت‌های این آشپزخانه به رنگ زرد طلایی‌اند، زیبا هستند و در عین حال به پس زمینه شطرنجی‌ای که با کاشی‌های آشپزخانه درست شده‌اند نیز اجازه ابراز وجود می‌دهند. برای سنگ روی کابینت هم درست است که از «سنگ» استفاده شده اما طوری انتخاب شده است که بیشترین لطافت و ظرافت را القا کند، سنگی صاف و صیقلی با رنگ بژ.

zard.sefid

 

ترکیب رنگی : سفید + بنفش + سیاه

آشپزخانه زیباییست، نه؟

مسلما آشپزخانه‌های نورگیر همیشه برتر از آشپزخانه‌های کم نور بوده‌اند... این آشپزخانه هم جزء آشپزخانه‌های نورگیر است، با اینکه رنگ‌های استفاده شده در آن تیره هستند اما اصلا آشپزخانه دلگیری نیست. پنجره‌های نورگیر این آشپزخانه، همه جا را از نور سیراب کرده‌اند و باعث شده است که هود بزرگی که درآشپزخانه موجود است به جای اینکه چهره‌ی آشپزخانه را زشت کند، بدرخشد و خودنمایی کند. از طرف دیگر دیوارهای بنفش و کابینت‌های سیاه خیلی خوب با رنگ سفید، سطوح استیل و شیشه‌ها همگن شده‌اند و این آشپزخانه را به فضایی شاد تبدیل کرده‌اند. سطوح استیل هم به نوبه خود باعث درخشندگی سراسر آشپزخانه شده‌اند.

sefid.banafsh

ترکیب رنگی : نارنجی + سبز

بیایید نگاهی به این آشپزخانه بیندازیم، اگر توجه کنید تمام کابینت‌ها و حتی تخته روی کابینت‌ها (کانتر تاپ) از جنس چوب است و ظاهری کاملا طبیعی و صمیمی به آشپزخانه داده‌اند. ضمن اینکه یک کار جالب در این آشپزخانه انجام شده است و آن هم استفاده از رنگ‌هایی است که به میوه‌ها مربوط می‌شوند، نارنجی و سبز! و همین نکته به این آشپزخانه شخصیتی متفاوت می‌دهد. دیوارهای سفید، لوازم به کار رفته در آشپزخانه (قابلمه، دستگاه همزن و گلدان و حتی سیب‌ها) و کاشی‌هایی که استفاده شده، به این آشپزخانه کوچک جلوه‌ای خاص می‌دهد.

narenji.sabz

 

ترکیب رنگی : تناژهای سبز + تناژهای طلایی

تناژهای سبز و طلایی در این آشپزخانه فراوانند، از کاشی‌های درخشان شیشه‌ای پشت اجاق گاز تا کاشی‌های چند رنگ کف اتاق(آشپزخانه). کابینت‌های بالایی با رنگ‌های خنثی به دیگر اجزاء آشپزخانه اجازه داده‌اند تا بدرخشند. در مناطق دیگری هم از رنگ‌های خنثی استفاده شده مثلا آویزهای لامپ‌ها به رنگ سفید انتخاب شده‌اند و سعی شده تا بسیاری از وسایل از رنگ‌های خنثی تشکیل شده باشند. استفاده از رنگ‌های خنثی باعث می‌شود که آشپزخانه شما هزار رنگ نشود و فقط رنگی که مد نظر شماست به چشم بیاید.

sabz.talayi

 

ترکیب رنگی : قرمز+ سفید + آبی

گاهی در آشپزخانه‌های سفید از رنگ‌های قرمز و آبی در نقاط مشخصی (مثل ظروف یا درب چند کابینت و ...) استفاده می‌شود تا ترکیبی از رنگ‌های کلاسیک کنار یکدیگر بنشینند. ترکیب و همراهی این سه رنگ الهام بخش دریاست و باعث خواهد شد تا اعتماد به نفس بیشتر و رضایت زندگی را بهتر احساس کنید. اینجا استفاده از رنگ آبی در سقف و در قسمت میانی کابینت‌های بالا و پایین باعث شده است تا کابینت‌ها بیشتر خود را نشان دهند، کابینت‌های سفید در بالا و کابینت‌های قرمز در پایین. ضمن اینکه درب‌های شیشه‌ای کابینت‌ها که پشت آن‌ها ظروف قرمز و آبی گذاشته شده نیز به جذاب تر شدن آشپزخانه کمک می‌کند.

ghermez.sefid.abi
 
 

ترکیب رنگی : قهوه ی شکلاتی و سبز کم رنگ (sage green)

کابینت‌های شکلاتی در پایین و کابینت‌های سبز کم‌رنگ در بالا قرار داده شده‌اند تا فضایی آرامش بخش ایجاد شود. زمین را با سنگ گرانیت خالدار(طرح‌دار) پوشانده‌اند و بین دو ردیف کابینت بالا و پایین از کاشی‌های سفید مستطیلی استفاده کرده‌اند تا ظرافت بیشتری به این ناحیه بدهند.

ghahvei.sabz

 

ترکیب رنگی : خاکستری + آبی + سفید

کابینت‌های خاکستری، کانترتاپ سفید و کاشی‌هایی به رنگ آبی آسمانی آشپزخانه‌ای آرام و بی سر و صدا ایجاد کرده است. درب بعضی کابینت‌ها شیشه‌ای در نظر گرفته شده است و اگر دقت کنید خواهید دید که رنگ پس زمینه آن آبی است (یعنی دیوار انتهایی کابینت‌ها را آبی رنگ کرده‌اند و این کابینت‌ها بهترین جا برای قرار دادن بشقاب‌های مورد علاقه شماست و این رنگ زمینه به زیباتر شدن ظروف کمک می‌کند).

 

khakestari.abi.sefid

 

ترکیب رنگی : رنگ برنز + سفید + سیاه

اینجا شما آشپزخانه‌ای کلاسیک را می‌بینید، این آشپزخانه کلاسیک مجموعه‌ایست از کابینت‌های سفید زیبا و سقفی طاقدار با دیواره‌هایی به رنگ برنز. جزیره‌ای به رنگ سیاه هم در وسط این فضا لنگر انداخته است. کاشی‌های سفید بین دو ردیف کابینت بالا و پایین و سنگ روی کابینت (کانتر تاپ) که از جنس مرمر است باعث شده تا فضا یکدست دیده شود. اگر می‌پرسید که چرا درب کابینت کنار هود توری شده باید بگویم که مورد خاصی نیست و این کار تنها مربوط به سبک زندگی در آن کشور است.

boronz.sefid.siah

 

 

ترکیب رنگی : سفید + آبی + سبز

می‌توان آشپزخانه‌ی سفید عادی را با استفاده از کاشی‌های آبی و سبز و بژ در فاصله بین دو ردیف کابینت بالا و پایین به کلی تغییر داد، البته در اینجا کانتر تاپ (سنگ روی کابینت) سبز و خاکستری بوده است و رنگ‌هایی که برای کاشی‌ها انتخاب شده متناسب با رنگ کانتر تاپ است. در ردیف بالا ظرف‌های رنگارنگ پشت درب شیشه‌ای کابینت جشن گرفته‌اند!

sefid.abi.sabz

 

 

درباره فروشگاه هدیه

فروشگاه اینترنتی هدیه با هدف ایجاد خریدی آسان و لذت بخش در بهمن ماه سال 1392 تأسیس شد. کاهش زمان خرید، عدم نیاز به رفت و آمد و اتلاف وقت در ترافیک، حق انتخاب گسترده، وجود تیمی حرفه ای، قدرت مقایسه، امنیت بالا، دسترسی در هر مکان و زمان، خدمات پس از فروش، قیمت مناسب جمله مزیت های خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی هدیه است.هزاران محصول متنوع از برندهای مختلف برای خرید در فروشگاه اینترنتی هدیه موجود است و روزانه محصولات جدید بسیاری نیز اضافه می گردد. خرید اینترنتی لذت بخشی را برای شما در فروشگاه اینترنتی هدیه آرزومندیم.

تماس با ما

​تلفن ثابت: 07132227130

موبایل : 09120512677   <=   تلگرام   واتساپ   پیامک    

لطفا قبل از خرید حتما پیام دهید .

ایمیل: shirazgift.com@gmail.com

 

Scroll to Top