فروشگاه لوازم خانگی

اولین فروشگاه اینترنتی لوازم خانه و آشپزخانه با بیش از 20 سال سابقه کار در شیراز افتتاح شد

در دنیای امروز با گسترش روز افزون محصولات و افزایش تنوع برندهای گوناگون، انتخاب و خرید یک محصول کاری دشوار و وقت گیر شده است . با توجه به ارزشمند بودن زمان، برای بهینه صرف کردن پول و رضایت از خرید و در نتیجه داشتن زندگی با کیفیت و عدم صرف با ارزش ترین داشته انسان یعنی زمان برای کاری سخت، فروشگاه هدیه شیراز یکی از راه حل های موجود برای رفع مشکل است.

فروشگاه هديه با بيش از ده سال سابقه در تهيه و توزيع لوازم خانه و آشپزخانه و مشاوره در امر خريد جهيزيه در خدمت مشتريان محترم ميباشد.مهم ترين اولويت اين فروشگاه جلب رضايت مشتري مي باشد که در اين راستا اجناس با کيفيت بالاواز برند هاي  معتبر به خريداران عرضه ميگردد.

در اين فروشگاه کليه لوازم آشپزخانه از قبيل ظروف آشپزخانه،چدن،سراميک،بلور و لوازم برقي با قيمت مناسب به فروش  ميرسد.اينک مفتخريم که به صورت يک فروشگاه اينترنتي کليه  خدمات فوق را  در اسرع وقت به کاربران ارايه دهيم .

مديريت و صاحب امتياز فروشگاه جناب آقاي محمد مختارنامه داراي پروانه  کسب از اتحادیه صنف بلور و استیل و چینی در شیراز می باشند.

مزایای خرید از فروشگاه هدیه شیراز

1.اطمینان از اصل بودن کالا

2.خرید با قیمت بسیار مناسب

3.ارایه کالا مطابق با تصویر کالا

4.پشتیبانی گسترده حتی در روزهای تعطیل

درباره فروشگاه هدیه

فروشگاه اینترنتی هدیه با هدف ایجاد خریدی آسان و لذت بخش در بهمن ماه سال 1392 تأسیس شد. کاهش زمان خرید، عدم نیاز به رفت و آمد و اتلاف وقت در ترافیک، حق انتخاب گسترده، وجود تیمی حرفه ای، قدرت مقایسه، امنیت بالا، دسترسی در هر مکان و زمان، خدمات پس از فروش، قیمت مناسب جمله مزیت های خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی هدیه است.هزاران محصول متنوع از برندهای مختلف برای خرید در فروشگاه اینترنتی هدیه موجود است و روزانه محصولات جدید بسیاری نیز اضافه می گردد. خرید اینترنتی لذت بخشی را برای شما در فروشگاه اینترنتی هدیه آرزومندیم.

تماس با ما

​تلفن ثابت: 07132227130

موبایل : 09120512677   <=   تلگرام   واتساپ   پیامک    

 

ایمیل: shirazgift.com@gmail.com

 

Scroll to Top