فروشگاه لوازم خانگی

کشف قدیمی‌ ترین یخچال ال‌ جی در ایران

یخچال‌های ال‌جی بیش از سه دهه است با ارائه امکاناتی متمایز، میهمان خانواده‌های ایرانی هستند. این محصولات از همان زمان که با نام گلداستار در بازار می‌درخشیدند و بخشی از خاطرات خوب قدیمی را در ذهن‌ها حک کرده‌اند تا امروز که در قالب ساید‌بای‌سایدهای پیشرفته ال‌جی با در جدید (Door-in-Door) محبوبیت گسترده‌ای یافته‌اند، همواره تجلی کیفیت، دوام و طراحی زیبا بوده‌اند.

در همین راستا ال­‌جی و گلدیران طی فراخوانی توانستند وفادارترین یخچال‌ها و صاحبان‌اش را پیدا کنند.

در این فراخوان که با استقبال بیش از ۴۰ هزار نفری مردم ایران همراه بود در نهایت تعداد ۱۰۷ دستگاه از مناطق مختلف ایران جمع آوری شد که شرکت خدمات گلدیران پس از بررسی شماره سریال و اطمینان از سالم بودن این محصولات ، ۲۰ نفر را به عنوان دارنده قدیمی‌ترین یخچال‌های ال‌جی معرفی کرد. از بین این ۲۰ نفر سعید مهدی آبادی از کرمانشاه  به عنوان دارنده قدیمی‌ترین یخچال با قدمت بالای ۳۰ سال شناخته شد و جایزه خود را که یک دستگاه یخچال چند در  Next P بود دریافت کرد. همچنین علاوه بر وفادارترین یخچال و صاحبش، میان سایر شرکت‌کنندگان نیز قرعه‌کشی برگزار شد و به سه نفر منتخب، زهرا طاهری، امین رضایی و غزاله فلاح یخچال‌های مدرن BF-214PW ال‌جی اهدا شد.

درباره فروشگاه هدیه

فروشگاه اینترنتی هدیه با هدف ایجاد خریدی آسان و لذت بخش در بهمن ماه سال 1392 تأسیس شد. کاهش زمان خرید، عدم نیاز به رفت و آمد و اتلاف وقت در ترافیک، حق انتخاب گسترده، وجود تیمی حرفه ای، قدرت مقایسه، امنیت بالا، دسترسی در هر مکان و زمان، خدمات پس از فروش، قیمت مناسب جمله مزیت های خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی هدیه است.هزاران محصول متنوع از برندهای مختلف برای خرید در فروشگاه اینترنتی هدیه موجود است و روزانه محصولات جدید بسیاری نیز اضافه می گردد. خرید اینترنتی لذت بخشی را برای شما در فروشگاه اینترنتی هدیه آرزومندیم.

تماس با ما

​تلفن ثابت: 07132227130

موبایل : 09120512677   <=   تلگرام   واتساپ   پیامک    

لطفا قبل از خرید حتما پیام دهید .

ایمیل: shirazgift.com@gmail.com

 

Scroll to Top