فروشگاه لوازم خانگی

سرگرمی در آشپزخانه

در کنار نبوغ در طراحی چیزهای جدید و شگفت‌انگیز، ذوق و سلیقه عاملی است کلیدی که به این طرح‌ها رنگی از هیجان و شادی می‌دهد. یک طراح خوش‌فکر و خلاق، هیچ‌گاه خود را در دام ایده‌های تکراری اسیر نمی‌کند، بلکه برای یک ایده‌ تکراری لباسی نو می‌دوزد و آن را در قالبی جدید به بازار عرضه می‌کند.

تاکنون بارها و در قالب مقالات مختلف، به خلاقیت‌های نوین و جالب توجه در حوزه‌های گوناگون پرداختیم. طرح‌هایی که در عین عملکردی مشابه با نمونه‌های معمول و به لطف نگاه متفاوت خالقشان، جذابیتی دیگر پیدا کرده‌اند. این بار دوباره به آشپزخانه‌های امروزی سر می‌زنیم تا ببینیم این طراحان خوش‌فکر چه کارهای جدیدی روانه‌ی بازار کردند.

محصولات خلاقانه آشپزخانه

در پایان، نظر شما در مورد این محصولات قدیمی که ظاهری جدید به خود گرفته‌اند چیست؟ کدام یک از آن‌ها را خلاقانه‌تر دیدید؟ محصول مورد علاقه‌ی شما کدام یک بود؟

درباره فروشگاه هدیه

فروشگاه اینترنتی هدیه با هدف ایجاد خریدی آسان و لذت بخش در بهمن ماه سال 1392 تأسیس شد. کاهش زمان خرید، عدم نیاز به رفت و آمد و اتلاف وقت در ترافیک، حق انتخاب گسترده، وجود تیمی حرفه ای، قدرت مقایسه، امنیت بالا، دسترسی در هر مکان و زمان، خدمات پس از فروش، قیمت مناسب جمله مزیت های خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی هدیه است.هزاران محصول متنوع از برندهای مختلف برای خرید در فروشگاه اینترنتی هدیه موجود است و روزانه محصولات جدید بسیاری نیز اضافه می گردد. خرید اینترنتی لذت بخشی را برای شما در فروشگاه اینترنتی هدیه آرزومندیم.

تماس با ما

​تلفن ثابت: 07132227130

موبایل : 09120512677   <=   تلگرام   واتساپ   پیامک    

لطفا قبل از خرید حتما پیام دهید .

ایمیل: shirazgift.com@gmail.com

 

Scroll to Top